Adana Demirsporlu futbolcu Tayyip Talha Sanuç, Fenerbahçe’ye yakın!

Posted by

Süper Lig gruplarından Adana Demirspor‘un 22 yaşındaki defans oyuncusu Tayyip Talha Sunuç‘un transferinde Fenerbahçe memnun sona çok yakın.

Sporx’in haberine nazaran, Adana Demirspor ile Fenerbahçe, Tayyip Talha Sanuç transferi için 1.5 milyon Euro bonservis, muvaffakiyet bonusu ve sonraki satıştan %25 hisse karşılığında uzlaştı. Futbolcu bugün İstanbul’a geleceği belirtildi. Fenerbahçe’nin bu görüşmede transferi bitireceği kaydedildi.

ADI BEŞİKTAŞ İLE ANILIYORDU

İlk olarak Beşiktaş, Belçika grubu Osstende ile birlikte Adana Demirspor’un kapısını çaldı. 1,5 Milyon Euro bonservis ve 300 bin Euro bonus isteyen Adana Demirspor’a Beşiktaş ve Oostende taksitli teklif yaptı.

Habere nazaran, Belçika grubunu reddeden Adana Demirspor, Beşiktaş ile görüşürken, Fenerbahçe de devreye girdi. Fenerbahçe süreci olumlu tamamladı ve Adana takımıyla prensipte el sıkıştı.

Karabükspor altyapısından yetişen futbolcu 2018 yılında 245 bin Euro bedelle Adana Demirspor’a transfer olmuştu. Futbolcu bu dönem 3 maçta 195 dakika oynadı ve 1 de gol attı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.