AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı, partisinin Bayraklı teşkilatıyla buluştu

AK Parti Başkanı Bilal Saygılı, Bayraklı ilçe teşkilatı ile bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Saygılı, önceki dönem Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat’ın milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından İlçe Başkanlığına atanan Metehan Yeğen ile yönetimini tebrik etti.

Burada partililere de seslenen Saygılı, “Ülkemiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti ile 15 Mayıs’ta güzel bir güne uyanacak inşallah. Tüm teşkilatlarımız, gencimizle büyüğümüzle kadınımızla tam kapasite sahada hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı gece gündüz demeden hemşehrilerimize anlatacağız. Gerekirse uyumayacağız ve kapı kapı dolaşarak gönüllere gireceğiz.” diye konuştu.

Saygılı, il başkanlığında İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, kadın kolları il yönetimi ve kadın kolları ilçe başkanları ile de iftar programında bir araya geldi.

Kadınların, AK Parti’nin temel yapı taşlarından olduğunu vurgulayan Saygılı, “Elbette gençlerimizin ve teşkilat mensuplarımızın emekleri gayretleri büyük. Ancak kadınlarımızın ayrı bir yeri var. Onlar her alanda her şeyin en güzelini inşa etmek için yoğun bir çaba harcıyor. O nedenle özellikle de kadınlarımıza güvenim tam.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir