Birebir aileden 3 kişiyi öldüren zanlı: Uyarmamıza karşın köpek beslemeye devam ettiler

Posted by

Ali İhsan K. sokak köpeklerini beslediği gerekçesiyle Yahya Köşek ile tartıştı. Köşek’in sert karşılık vermesi üzerine ikilinin ortasında hengame çıktı.

Bu hengamenin akabinde dün Ali İhsan K.’ye ilişkin konutun önünde tekrar karşılaşan ikili ortasında bir tartışma daha yaşandı.

Tartışmanın büyüyerek hengameye dönüşmesi üzerine, tabancasına davranan Ali İhsan K., Yahya Köşek, eşi Meryem Köşek ve kızı Funda Güçlü’ye tabancayla ateş etti.

Ağır yaralanan 3 kişi, etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sıhhat grupları tarafından ambulanslarla Ege Üniversitesi Hastanesi ile Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralılar, hekimlerin müdahalesine karşın hayatlarını kaybetti. 3 kişinin cansız vücutları otopsi için İzmir İsimli Tıp Kurumu morguna gönderilirken, polis olayın akabinde Ali İhsan K.’yi kabahat aleti tabancayla yakalayıp, gözaltına aldı.

Gözaltına alınan zanlı olay esnasında şekerinin yükseldiğini ve neler olduğunu hatırlayamadığını, daha sonra ise, “Köpekler konusunda daha evvel de uyardık. Bizim ufak torunlarımız var köpekler ona saldıracaktı. Uyarmamıza karşın beslemeye devam ettiler. Bu yüzden çıkan tartışmanın akabinde öldürdüm” dediği ileri sürüldü.

Katil zanlısı Ali İhsan K., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği’ndeki süreçlerinin akabinde sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.