Lider Ahmet Öküzcüoğlu: Alaşehir’de yalnız değilsiniz

Posted by

Manisa’nın Alaşehir ilçesinin CHP’li Belediye Lideri Ahmet Öküzcüoğlu, bakıma muhtaç ve 65 yaş üstü yurttaşların bayram öncesi konut temizlikleri ve şahsî bakımları için takım görevlendirdi. İki bayan ve bir erkek kuaförü ile paklık çalışanları bayram öncesi yurraşları tek tek ziyaret etti. Yurttaşların konutları temizlenerek bayrama hazırlandı. Erkek yurttaşların bayram traşları, bayanların ise kuaför ve ferdî bakım gereksinimleri giderildi.

Alaşehir Belediyesi tarafından sunulan konutta bakım hizmetinden faydalanan 63 yaşındaki Hüseyin Çakıroğlu, “60 yaşımdayken boynumdaki şah damarlarımın pıhtı toplaması sonucu beyin kanaması geçirdim. Ameliyat oldum, lakin felçli kaldım. Sandalyeye mahkum kaldım. Eşim ve oğlumun dayanaklarıyla yavaş yavaş kendimi toparlıyorum. Belediyemizin bu türlü bir hizmeti olduğunu öğrendim ve talepte bulundum. Sağ olsunlar geldiler, konutumu temizlediler, taraşımı yaptılar. Allah razı olsun. Belediyemizin bu türlü toplumsal hizmetler verdiği için, emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

BAŞKAN ÖKÜZCÜOĞLU: YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket etmeye devam edeceklerini söyleyen Alaşehir Belediye Lider Ahmet Öküzcüoğlu, “Belediyemiz, toplumsal belediyecilik ve kültür hizmetleri çerçevesinde, ‘Yalnız Değilsiniz’ sloganımızla, sıhhat sorunu olan, hasta, felçli bakıma muhtaç olan ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız konutta bakım hizmeti veriyoruz. Belediye işçimiz ve belediyemiz aracı ile talepte bulunan vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Sıhhat nedenleriyle, felçli, hasta ve 65 yaş üstü konutta bakıma muhtaç vatandaşlarımız belediye zabıta müdürlüğü yahut belediyemize ulaşarak talepte bulunabilirler. Tüm paklık gereçleri belediyemiz tarafından karşılanıyor. Gayemiz vatandaşlarımıza her alanda en hoş hizmeti verebilmek” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.