Tarık Çetin’in talipleri artıyor

Posted by

Süper Lig’de geçtiğimiz dönemi Çaykur Rizespor’da tamamlayan kaleci Tarık Çetin’i; Konyaspor, Ümraniyespor ve İstanbulspor takımına katmak istiyor.

Fenerbahçe altyapısından yetişen ve 3 dönemdir Çaykur Rizespor forması giyen Tarık Çetin, Muhteşem Lig takımlarının radarına girdi.

Geçtiğimiz dönem Rizespor kalesini 12 maçta koruyan 25 yaşındaki file bekçisini, Muhteşem Lig’in yeni takımları Ümraniyespor ve İstanbulspor ile gelecek sene Avrupa’da uzunluk gösterecek Konyaspor transfer etmek istiyor. İbrahim Sehic ile rekabet edebilecek bir kaleci arayışında olan Konyaspor, Tarık Çetin için kulübü Rizespor ile görüştü. Taraflar şu ana kadar ortak bir noktada buluşamazken, önümüzdeki günlerde görüşmelerin devam edeceği öğrenildi.

İSTANBULSPOR VE ÜMRANİYESPOR DA İSTİYOR

Öte yandan Tarık Çetin ile ilgilenen tek kulüp Konyaspor değil. Muhteşem Lig’in yeni takımları İstanbulspor ve Ümraniyespor da 25 yaşındaki file bekçisini takımına katmak istiyor.

Alperen Uysal’ın Antalyaspor’a transfer olmasının akabinde kaleci arayışlarına giren İstanbulspor, Tarık Çetin’in durumunu yakından takip ediyor. Ayrıyeten yeniden geçtiğimiz dönem Üstün Lig’e yükselme başarısı gösteren Ümraniyespor da Tarık Çetin’i takımına katmak için teşebbüslerini sürdürüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.