Ünlü Balina: Bu 2 Altcoin’in Patlayıcı Potansiyeli Var!

Posted by

Kripto para piyasası lider kripto Bitcoin’in 21 doların üzerinde tutunmasıyla biraz rahatladı. Lider altcoin Ethereum ise geri sayıma başlayan Merge’ün etkisiyle haftalık %13’ün üzerinde kazanç elde etti. Bununla birlikte, ünlü bir kripto stratejisti, Ethereum için dik bir ralli öngörüyor. Ayrıca, bir sonraki boğa piyasasını patlatma potansiyeli olan bir altcoin’i açıklıyor.

Kaleo, lider altcoin için bir ralli öngörüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto alemi Ethereum Merge’e kilitlenmiş durumda. Kaleo takma adlı kripto analisti, Ethereum (ETH) için hem ABD doları hem de Bitcoin (BTC) karşısında bir artış öngörüyor. Ünlü balina, Ethereum’un daha düşük zaman dilimlerinde çapraz direncini kırmakla tehdit ettiği için güçlü bir ralli için hazır göründüğünü söylüyor. Bu bağlamda analist, şu ifadeleri kullanıyor:

ETH için gönderimin gerçek anlamda hızlanması, aşağıdaki yeşil okla belirtilen direnci kırarak gerçekleşecek.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Basın zamanında Ethereum, günlük bazda %2,91 artışla 1.772 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında lider altcoin, haftalık bazda %13’ün üzerinde değer kazandı.

“ETH/BTC sıçramayı güçlendirmeye devam ediyor”

Ünlü balina Kaleo, Bitcoin’e karşı ETH/BTC paritesinin çok önemli bir destek alanından yeni çıktığını söylüyor. Ayrıca, şimdi hedefine doğru %23’lük bir ralli için hazırlanıyor gibi göründüğünü kaydediyor. Analist, bu tahmini için şunları ifade ediyor:

ETH/BTC sıçramayı güçlendirmeye devam ediyor. 0,1+ (BTC) bir mıknatıstır.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Yazı sırasında, ETH/BTC paritesi 0,081 BTC’den (1.751 dolar) işlem görüyor.

“Patlayıcı potansiyeli olan altcoin: ATOM”

Ünlü analist ayrıca, Cosmos’u (ATOM) yakından izliyor. Cosmos, birbirleriyle ölçeklenmek ve iletişim kurmak için tasarlanmış bir Blockchain ekosistemi. Kaleo’ya göre, parite çok yıllı bir birikim aşamasında olduğu için ATOM/BTC’nin “patlayıcı potansiyeli” var. Analist, bu görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

Cosmos ekosistemi, ayı piyasası sırasında güç göstermeye devam etti ve hiçbir yere gitmiyor. Bir sonraki boğa piyasası bu aralığın oldukça üzerinde olacak. Buna benzeyen iki buçuk yıllık konsolidasyon gördü. Ayrıca, 5 milyar doların altındaki bir piyasa değeri var. Dolayısıyla, gerçek bir boğa piyasası için patlayıcı potansiyele sahip. Mevcut orandan önümüzdeki birkaç yıl içinde BTC’ye karşı 3 kat veya daha fazlası mümkün. Diğer oyunlar kadar seksi olmayabilir. Ancak bu oyunda son beş+ yılda öğrendiğim bir şey varsa, o da 9/10 kez güvenli olmak seksi olmaktan daha iyidir.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Basın zamanında ATOM/BTC, 0,0007295 BTC (15,77 dolar) değerinde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.