Wanda Nara kimdir, kaç yaşında? Wanda Nara ne iş yapıyor?

Posted by

Galatasaray’ın Paris Saint-Germain’den 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladığı ünlü forvet Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, gece saatlerinde İstanbul’a geldi. Yaklaşık 30 bin sarı-kırmızılı taraftarın Arjantinli yıldıza yaptığı coşkulu karşılama dünya basınında büyük yankı buldu. Pekala, Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara kimdir?

WANDA NARA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

9 Aralık 1986 yılında doğan Wanda Nara,  Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbolcu menajeridir. Ailesi aslen Lübnan asıllı olan Wanda Nara’nın küçük kız kardeşi Zaira Nara da model ve şovmendir. Birinci evliliğini 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile yapan Wanda Nara, 2013 yılında Mauro Icardi ile tanışıp, nikah masasına oturdu. 

36 yaşındaki Wanda Nara’nın Mauro Icardi’den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi isminde 2 tane kız çocuğu, Maxi López’den ise 3 tane çocuğu vardır.

‘FUTBOLUN EN GÜÇLÜ KADINI’

Dünya Wanda Nara’yı, Avrupa futbolunun en güçlü bayanlarından biri olarak tanıyor. Tıpkı vakitte eşinin menajeri de olan Wanda Nara, modellik mesleğine de devam ediyor. 

WANDA NARA, ICARDİ VE MAXİ LOPEZ OLAYI NEDİR?

Wanda Nara, 2013 yılında Icardi ile tanıştığında Maxi Lopez ile evliydi. Ayrıyeten Lopez ve Icardi ekip arkadaşıydı. Mauro Icardi, 2016 yılında çıkardığı kitabında, Wanda Nara’nın onunla birinci defa Lopez’le evliyken temasa geçtiğini açıkladı.

Wanda Nara’nın birinci eşi ve Icardi’nin o devir çok yakın olduğu grup arkadaşı Maxi Lopez, o yılın nisan ayında karşılaştığı Icardi’nin elini sıkmayı reddetmişti.

Ünlü futbolcu ve Wanda Nara 2021 yılının Ekim ayında Icardi’nin Wanda Nara’yı aldattığı ortaya çıkmış ve çiftin evliliği bitme noktasına gelmişti. Akabinde Icardi özür dilerken Wanda Nara ise yıldız golcüyü affetmişti.

Daha sonra çiftin ismi bir skandala daha karıştı. Aldatma argümanlarını bir adım öteye götüren Arjantin basınına nazaran, çiftin muhafazalarından olan Augustin Longueira’nın Wanda Nara ile bağlantısı olduğu ve bu bağlantının duygusal bir halde ilerlediği tabir edilmişti. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.