Bu hafta size ne getirecek?

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Haftanın ilk yarısında bazı sıkıntılar, belirsizlikler ya da aksiliklerle karşılaşabiliriz. Doğru bir iletişim kurmaya ve detaylara dikkat etmeye çalışalım. Bugünlerde kapanmakta olan işler ya da sonlanmakta olan durumlar göze çarpıyor. Ancak göstereceğimiz çaba ve yenilik ihtiyacı sayesinde engelleri aşabiliriz. 11 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay önemli kararlara ve kritik tercihlere işaret etmekte. Bu dönemde enerjimizi ve düşüncelerimizi daha somut ve gerçekçi bir çabaya dönüştürelim. Öfkemizi iyi kontrol etmemiz gerekiyor. İlginç değişiklikler gündeme gelmekte.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

7 Ocak Pazar

Duygusal açıdan çok rahat bir gün olmayabilir. Mücadele getiren durumlar içindeyiz.

8 Ocak Pazartesi

Daha fazla arayış ve anlayış içinde olabiliriz. Özgür kalmak istiyoruz.

9 Ocak Salı

Gelen yeni bilgiler kararlarımızı etkileyebilir. Harekete geçmek için acele etmemeliyiz.

10 Ocak Çarşamba

Bugün oldukça dikkatli ve sakin kalmaya bakalım. Bazı şanssızlıklar ile karşılaşabiliriz. Kazalara dikkat edelim.

11 Ocak Perşembe

Gerçekleşen yeniay bizi daha hızlı ve kararlı şekilde hareket etmeye yöneltiyor.

12 Ocak Cuma

Yeni fikirler ortaya koymakta başarılıyız. Daha akılcı ve kararlı davranabiliriz.

13 Ocak Cumartesi

Beklenmedik koşullar var. Arkadaşlıklar açısından güzel bir gün olabilir.

 Haftalık Yorumlar 

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde iş hayatınız ve sorumluluklarınız yönünde önemli adımlar ve değişiklikler göze çarpmakta. Hedeflerinize ilerleme yönünde oldukça kararlısınız. Uzun zamandır gösterdiğiniz çabaların karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili konular daha fazla dikkat çekebilir. Ancak yanlışlıklar ya da bilgi kirliliği yaratan durumlar da söz konusu. 11’indeki yeniay özellikle iş ve iletişim konularında çok daha hızlı bir gündem getiriyor. Bu dönemde ilişkilerinizi de daha bilinçli yönetmelisiniz. 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugünlerde içinde yabancıların olduğu konular, eğitim ya da medya ile ilgili gelişmeler oldukça hareketli bir gündem yaratabilir. Düşüncelerinizi yayma ve anlatma konusunda daha fazla istek göze çarpıyor. Haftanın ilk günlerinde finansal açıdan meşgul eden konular gündeme gelebilir. 8 Ocak civarında parasal konularda destek arayışında olabilirsiniz. 11 Ocak’taki yeniay ise size daha fazla hız ve yeni tecrübeler kazandırabilir. Bu dönemde iş ve yabancılarla lilgili yeni farkındalıklar ve daha geniş bir anlayış içindesiniz. 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta özellikle parasal konuları yönetmek ve düzene sokmak için daha fazla çaba içinde olabilirsiniz. Karşılıklı konular, görüşmeler ve genel olarak ilişkilerinizde hareketli bir iletişim söz konusu. Ancak haftanın ilk yarısında bitirilmesi gereken işler de var. 8 Ocak civarında bu eksikleri daha iyi görebilirsiniz. 11 Ocak’taki yeni aydan itibaren ortaklı işler, eşinizin para durumu ve mali açıdan önemli olabilecek konuları daha hızlı bir şekilde ele almak durumundasınız. Bu dönemde yeni adımlar, başlangıçlar dikkat çekiyor.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde ciddi düşünmek ve gerçekçi hareket etmek gerekiyor. Özellikle işle ilgili konuları daha iyi planlamak durumundasınız. Haftanın ilk günlerinde işe yönelik konuları tamamlamak çabası içindesiniz. Bugünlerde daha dikkatli ve özenli olmaya bakın. 11 Ocaktaki yeniay karşılıklı konulara ve başkalarından beklentilere ciddi bir hava getirmekte. Bu dönemde evlilik ve iş ile ilgili görüşmelerde daha ciddi ve kararlı bir doğru içinde olmak durumundasınız. Sağlık ve bedensel konulara da özen göstermelisiniz.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde mesleki konulara, hizmet alanına ve sağlığınızı da ilgilendirebilecek konulara önemli vurgular var. Haftanın ilk günlerinde yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyma çabası içindesiniz. Ancak aşkta karmaşık durumlar ya da kapalı kalan şeyler gündeme gelebilir. Haftanın ilk yarısında harcamalarınızı kontrol etmeye bakmalısınız. 11 Ocak’taki yeniay özellikle mesleki konulara ve düzen gerektiren işlere vurgu getiriyor. Bu dönemde çalışma ortamında daha aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Gruplarla daha çok bir araya gelebilirsiniz. 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde kendinizi daha fazla göstermek ve ortaya koymak çabası içindesiniz. Yaratıcı konular ve aşk hayatında daha fazla tutku ve heyecan getiren gelişmeler mümkün. Haftanın ilk günlerinde eve ve ailenize yönelik işler daha fazla zamanınızı alabilir. Bugünlerde bazı karışıklıklar ve bitmekte olan durumlar dikkat çekiyor. 11 Ocak’taki yeniay ise istek ve heveslerinizi öne çıkarmakta. Kendinizi pek çok konuda daha girişken ve cesur hissedebilirsiniz. Aynı zamanda işle ilgili konulara da daha fazla zaman ayıracaksınız. 

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Kritik koşullar ve yeni tercihler dikkat çekiyor. Bu dönemde ailenizi ve evinizi ilgilendiren konulara, içinde yerleşim ile ilgili çaba sarf etmeniz gereken koşullara önemli vurgular var. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrede hareket, ziyaretler ve konuşmalar daha sık gündeme geliyor. Ancak eksik kalan ya da hatalı olabilecek bilgiler de olabilir. 11 Ocak’taki yeniay ile birlikte özellikle eviniz, aile hayatınız ya da toprakla ilgili konular hız kazanabilir. Bu dönemde enerjinizin büyük bir bölümünü ev ve özel hayatınıza odaklıyor olabilirsiniz

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde daha etkin hareket edebileceksiniz. Parasal konuları toparlamak ve kaynaklarınızı daha iyi hale getirmek çabası içindesiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde birikimleriniz konusunda biraz daha sabırlı ve dikkatli olmaya çalışmalısınız. Kimi zaman göz ardı ettiğiniz durumlar sizi meşgul edebilir. 11 Ocak’taki yeniay ile beraber yakın çevrenizde iletişim ve görüşmeler açısından daha etkin koşullar başlamakta. Bu dönemde finansal konularda daha fazla şey yapma çabası içindesiniz. Ortaklıklardan da fayda sağlayabilirsiniz.

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde burcunuzda hareket eden Merkür ve Venüs sizi zihinsel alanda oldukça yaratıcı ve meşgul kılmakta. Son zamanlarda başlattığınız adımları somut hale getirebilirsiniz. Haftanın ilk yarısında yeni adımlar atmakla beraber bazı eksikler ya da tamamlanması gereken işler de var. 11 Ocak’taki yeniay parasal konulara ve birikimlerinizi değerlendirme çabanıza vurgu getiriyor. Bu dönemde harcamalarınızı daha iyi yönetmek durumundasınız. Aynı zamanda bazı karşıtlık içeren durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde burcunuza yerleşen Mars ve Güneş özellikle daha hızlı ve mücadele gerektiren bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Kişisel alanda yeni adımlar içindesiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde aceleci olmamaya bakın. 8 Ocak civarında bitirilmesi gereken işler ve bazı eksikler gündeme gelebilir. 11 Ocak’taki yeniay ile beraber daha odaklı ve kararlı olabilirsiniz. Bu dönemde şahsi konulara önem veriyorsunuz. İş ortamındaki düzen ve kendi sağlığınızla ilgili konuları da hızlı şekilde ele alabilirsiniz.

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünlerde eksik kalan şeyleri tamamlamak gerekiyor. Gruplar ve arkadaşlıklar, sosyal konular çevrenize hareket ve iletişim getirmekte. Haftanın ilk günlerinde bu konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ancak düşüncelerinizde netlik olmayabilir. Bu dönemde tam olarak yönetemediğiniz ya da göremediğiniz ancak sizi huzursuz eden bazı konular da var. 11 Ocak’taki yeniay sizi psikolojik açıdan harekete geçiren bazı hassasiyetlerin olduğunu göstermekte. Bu dönemde olayları daha yukarıdan bakmaya çalışmalısınız. 

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde iş hayatında ve sosyal alanda ortaya koyduğunuz pek çok çaba ve girişim dikkat çekiyor. Haftanın ilk günlerinde mesleki konularda bitişler ve yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Arkadaşlıklar içinde daha faal olabilirsiniz. Ancak bazı dikkatsizlikler ya da ihmaller yüzünden sıkıntılar da gündeme gelebilir. 11 Ocak’taki yeniay özellikle hedeflerinizi gözden geçirmeniz ve gruplar içinde daha aktif olmanız yönünde güçlü bir motivasyon getirmekte. Eve yönelik konularda da hareketlilik var. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx