Papara’nın Koleksiyon Kart ailesine bir yenisi daha eklendi

5,3 milyonu aşkın Papara Card kullanıcısıyla Türkiye ön ödemeli kart pazarının lideri konumunda olan finansal teknoloji şirketi Papara, ön ödemeli Koleksiyon Kart ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Papara kullanıcıları, DC evreninin süper hızlı ve çok güçlü ismi The Flash’dan ilham alan ve sınırlı sayıda üretilen The Flash Card’a hemen sahip olabilirler. 

DC lisanslı, özel tasarımlı The Flash Card 

Kırmızı rengiyle dikkat çeken The Flash Card, Papara Card’larla aynı özellikleri taşıyor. Cashback markalarında harcadıkça anında kazandıran The Flash Card, kış sezonu boyunca her ay ₺920 anında nakit kazandırıyor. Üstelik The Flash Card, tüm dünyada ve internet harcamalarında kullanılabiliyor. Tek seferlik bir kart ücreti dışında; kart aidatı, aylık kart kullanım ücreti gibi ücretleri de bulunmuyor.  

Papara yenilikçi ürünlerle ön ödemeli kartları yaygınlaştırıyor 

Papara, kullanıcılarına taraftar kartlardan kişiselleştirilebilir kartlara, dünyanın ilk sesli kartı olan Voice Card’dan Warner Bros. Discovery Global Consumer Products ve DC iş birliğiyle geliştirdiği Koleksiyon Kartlara kadar geniş bir ürün portföyü sunuyor. Batman Card, Joker Card ve Harley Quinn Card’dan sonra The Flash Card, Koleksiyon Kart ailesinin dördüncü üyesi olarak Papara kullanıcılarıyla buluşuyor. 

Papara, ön ödemeli kart sektörünün lideri olarak, yurt dışında da Cashback programıyla harcadıkça anında kazandıran ve 18 gram paslanmaz çelikten üretilen Metal Card gibi yenilikçi ürünleriyle, Türkiye’de ön ödemeli kartların yaygınlaşmasında öncü rol üstleniyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx